Login:
Hasło:
Rejestracja
GIEŁDOWE.PL
Tu jeste? GIEŁDOWE.PL > O nas - my

   Strona główna

   Co nowego?

   O serwisie

   Zalety

   Pomoc

   Pomoc - FAQ

   O nas - my

   O nas - Wy

   Zasady korzystania

   Przykłady

   Praca

   Kontakt


Giełdowe:

   Wyceny DCF

   Wyceny porówn.

   Analiza finansowa

   Portfele

   Emisje pierwotne

   Splity/Prawa Poboru


Teoria:

   Analiza fundamen.

   Analiza techniczna

   Słowniczek

   Zasady działania


Mój profil:

   Zmiana hasła

   Zmiana e-mail

   Nie dostałem hasła

   Zapomniałem hasła

   Moje abonamenty

   Dodaj abonament


Ankieta
Jaki nowy dział najchętniej widziałabyś/widziałbyś na naszym portalu?
 
Dział związany z rynkiem FOREX?
Dział związany z analizą techniczną?
Dział z najnowszymi informacjami ze świata finansów?
Dział interaktywny-webinary, forum dyskusyjne?
Żaden z powyższych mnie nie interesuje.
 
Właścicielem serwisu giełdowe.pl jest firma doradcza Advantia.


Advantia specjalizuje się w obszarze strategii, finansów i kapitału ludzkiego - pomagając swoim klientom rozwijać ich przewagę konkurencyjną poprzez innowacje w zakresie zarządzania. W Advantii pracują młodzi i kreatywni ludzie, o głębokiej specjalizacji i wieloletnim doświadczeniu zdobytym w renomowanych światowych firmach konsultingowych. Zapraszamy na stronę Advantii!


Pomysłodawcą serwisu giełdowe.pl jest współ-założyciel Advantii, Bartosz Ptach - absolwent Interdyscyplinarnego Instytutu Zarządzania w London School of Economics. Jest on specjalistą w dziedzinie zarządzania strategicznego kapitałem ludzkim oraz zmianami w przedsiębiorstwie. Wcześniejsze doświadczenie zdobywał na projektach w kraju i za granicą, jako konsultant m.in. międzynarodowej firmy Accenture. Bartek inwestuje na giełdzie z perspektywą długoterminową.


Na potrzeby serwisu metodologię wyceny spółek opracował jeden z partnerów i współ-założycieli Advantii, Grzegorz Hryniewicz. Jest on doktorem nauk ekonomicznych, specjalistą w zakresie wyceny spółek i rynków kapitałowych. Szerokie doświadczenie praktyczne dr Hryniewicza znalazło uznanie w formie zaproszenia go do cyklicznej współpracy podczas opracowywania jednego z publikowanych rankingów polskich firm. W pracach tych jest on odpowiedzialny za opracowanie metodologii wyceny spółek na potrzeby rankingu.

Grzegorz Hryniewicz jest też autorem wielu tekstów o tematyce giełdowej, w tym nie tylko publikacji naukowych, ale również artykułów w popularnych tygodnikach lub miesięcznikach. Ostatni jego artykuł pt. "Zyski w ruch" ukazał się 25 kwietnia w tygodniku Newsweek Polska (nr 17/2005). Artykuł dostępny jest tutaj.

Dodatkowo w weekendy dr Hryniewicz wykłada na Uniwersytecie Gdańskim teorię i praktykę wyceny spółek. Przed Advantią Grzegorz pracował w KPMG, Accenture i Boston Consulting Group, gdzie zdobył doświadczenie w zakresie finansów i strategii. Od 12 lat inwestuje na giełdzie (z perspektywą długoterminową).

Właścicielem serwisu giełdowe.pl jest ADVANTIA
Właścicielem serwisu giełdowe.pl jest ADVANTIA